PRIMERO TEAMET STÅR BAG DIG

Vi har eksisteret siden 2010, og du finder os i Greve og på Sydhavsøerne.

Du finder alle medarbejdere i Primero på denne side

Aleks Blankholm

Aleks Blankholm

PARTNER / CTO

Telefon: +45 82 307 308
Teams: aleks@primero.dk

Lars Brix Magnussen

Lars Brix Magnussen

PARTNER / CEO

Telefon: +45 82 307 308
Teams: lars@primero.dk

Martin Boysen

Martin Boysen

Senior IT konsulent

Telefon: +45 82 307 308
Teams: martin@primero.dk

Søren Dahl

Søren Dahl

Senior IT konsulent

Telefon: +45 82 307 308
Teams: sda@primero.dk

Poul Møller Carlsen

Poul Møller Carlsen

IT konsulent

Telefon: +45 82 307 308
Teams: poul@primero.dk

Lene Ejby

Lene Ejby

Helpdesk koordinator

Telefon: +45 82 307 308
Teams: lene@primero.dk

Henrik M Marcussen

Henrik M Marcussen

Helpdesk supporter

Telefon: +45 82 307 308
Teams: henrik@primero.dk

Accepter cookies, og få mest muligt ud af vores site Læs vores privatlivspolitik

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk